Hakkımızda

2009 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda şirketleşerek personel taşımacılığı hizmetine o günden bu güne deneyimli personelimiz ile kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Kurumsal olarak şirketimizi bugünlere son teknolojik altyapıları kullanarak getirdik. Günümüzde de son teknolojik altyapıları kullanarak sizlere her zaman kaliteli hizmet sürdürmeye devam etmekteyiz.
0 +

Yıllık Tecrübe

aktif turizm personel ve öğrenci taşımacılığı
Aktif Turizm Hakkında

Personel ve Öğrenci Taşımacılığında15 Yıllık Tecrübe

Taşımacılık hizmetimize daima güven ve müşteri memnuniyeti üzerine devam edeceğiz. Kendimizi her geçen gün yenilemeyi, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. AKTİF TURİZM; Personel, Öğrenci Taşımacılığı ve diğer ulaşım alanlarında 15 yılı aşkın tecrübesi, her yıl yenilenen araç filosu güvenilir kadrosu ile bütün yenilikleri takip eden çağdaş hizmet anlayışı, nitelikli insan kaynağı, sektöründe taşıdığı insan sayısının çoğunluğu ile değil, verdiği hizmetin kalitesinin yüksekliği ile anılan firma olmayı hedefleyerek buyüme yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Aktif Turizm; alitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Ana faaliyet konusu olan Personel ve Öğrenci Taşımacılığında kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Bir firmanın çalışmakta olduğu veya çalışacağı tüm tedarikçilerdeki beklentisi; güven, kalite, yeterlilik, taleplere anında ve kolay Çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip firmalar ile çalışmaktadır.

Vizyonumuz: Öğrenci ve Personel Taşıma Hizmetlerinizde Sorumluluklarının Bilincinde Hareket Ederek Çözüm Ortağınız Olmak.

Misyonumuz: Öğrenci ve personel haşıma hizmetlerimizde güvenliği ön planda tutarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda kaliteli hizmet sunmak.

Aktif Turizm 2023 - Can Taşır, Canla Taşır...

Kalite Politikamız

Firmamız, kalite yönetim sistemi çerçevesinde, personel ve öğrenci taşıma hizmetlerinizi etkin, verimli, güvenilir ve insan odaklı hizmet odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.
Neden Biz?

Bizim için "Önce İnsan" önemlidir.

Bizim görevimiz sizleri, işyerinizden evinize, evinizden işyerinize, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en hızlı bir şekilde ulaştırabilmektedir. Aktif Turizm hizmet verdiği tüm kuruluşların personelinin huzur, mutluluk ve güvenliğini kendisine ilke edinmiştir. Armada, her zaman ön planda tuttuğu "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" anlayışı ile müşterilerinin öncelikle güven duyduğu bir hizmet ortağıdır.
0 +
Araç Filosu
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Uzman Kadro
Hizmetlerimiz

Personel ve Öğrenci Taşımacılığında 15 Yıllık Tecrübe

Biz Aktif Turizm olarak firmamızın hizmetlerine duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak, sizlerin hizmet ortağı olmak istiyoruz.

Firmamız var olduğu sürece "Yaşama ve insana saygılı hizmeti devam ettirmeyi" kendine prensip edinmiştir.

Önce Güvenlik

Sizde Güvenli ve Kaliteli bir Yolculuk İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Uygun Fiyat

Öğrenci ve personel taşımacılığı başta olmak üzere diğer tüm hizmetlerimizde uygun fiyat politikası sunuyoruz.

Profesyonel Kadro

Deneyimli ekip, eğitimli şoförlerimiz ve hosteslerimiz ile konforlu bir yolculuk sunuyoruz.

Zaman Kazancı

Kurumunuza özel yapılacak çalışma ile zamandan kazanç sağlayacaksınız...

Mobil Uygulama Takibi

Mobil uygulamalarımız sayesinde istediğiniz veriye anında erişirsiniz...

7/24 Destek

Çağrı merkezimizi arayarak anında bilgi verebilir, sorununuza çözüm üretiriz...