Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Aktif Turizm Hizmetlerimiz

Aktif Turizm Taşımacılık Hizmetlerimiz

Kalite odaklı hizmet anlayışımızı sahip olduğunuz araç filomuz ile her aşamada sürdürürken insan güvenliğine verdiğimiz önemle de diğer firmalardan bir adım önde giderek, siz değerli iş prtaklarımıza da aynı kalite ve güven doğrultusunda hizmetimizi sürekli kılmayı hedeflemekteyiz.
Personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı alanında hizmei veren firmamız talepleriniz doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı gezi ve organizasyonlarınızda isteğiniz doğrultuda her türlü araçla taşıma hizmeti, verilir.

Aktif Turizm Hizmet Alanlarımız

  • Personel Taşıma Hizmeti
  • Öğrenci Taşıma Hizmeti
  • Turizm Taşıma Hizmeti
  • VIP Araç Hizmeti
  • Araç Kiralama Hizmeti

Uluslararası kalite standartlarında hizmet veren firmamız, hizmetlerini en üst seviyede sunabilmek için, son teknoloji ile donatılmış konfor ve güvenlik konusunda en üst seviyede dizayn edilmiş araçlarımızla hizmet vermekteyiz
aktif turizm - öğrenci taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

aktif turizm - personel taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

aktif turizm - vip taşımacılığı

Vip Taşımacılığı

aktif turizm - araç kiralama

Araç Kiralama

Öğrenci Taşımacılığı

asdasd
Geleceği Sırtladık, Hergün Binlerce Çocuğumuz Yol Arkadaşımız Oluyor!

Çocuklarınız bizimle daha güvenli daha konforlu üstelik derse geç kalma kaygısı yok.
Planlanmış güzergahlardın eğitimli hostes ve şoförlerimizle araç takip sistemi ve 3 yaşını doldurmamış full donanımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Öğrenci servis taşımacılığı özen ve sorumluluk gösterilmesi gereken bir iştir. Bu sorumluluğun bilincinde olan firmamız Aktif Turizm çocuklarınızın güvenliğini ön planda tutmaktadır. Eğitim öğretim yılı açılışından önce tüm araçlarımız gerekli kontrollerden geçirilir. Şoför ve hosteslerimiz firmamız tarafından eğitim seminerlerine alınır. Servis sürücüleri için Türkiye de ilk, mesleki modelini hazırladık, Eğitim filmleri hazırladık. Sonuçta güvenli ve kaliteli bir taşıma sistemi oluşturduk ve adını; AKTİF koyduk.
SÜREKLİ EĞİTİM POLİTİKAMIZ: Aktif Turizm Ailesi olarak biz, araçlarımızdaki emniyet, donanım ve konfor ile çocularınıza en iyisini sunuyoruz. Ayrıca biz karşılaştığımız tüm problemleri çözüm ekibimiz ve nitelikli personelimizle problem çözme merkezlerimizde sürekli eğitim sürekli gelişme politikamızla çözüyoruz.

EMNİYET HASSASİYETİ: En ekonomik yoldan değil, en güvenlisinden gidiyoruz. Emniyet hassasiyetimiz en üst düzeydedir.

Personel Taşımacılığı

asdasd
ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

İstanbul gibi METROPOL bir şehirde araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği ve surur gibi nedenler ulaşımı yaşantımızın en büyük zorluklarından biri haline getirmiştir. Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumları, Holdingler, Şirketler ve Fabrikaların personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde; işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır..

Araçlarımız araç takip sistemi ile takip edilmekte olup; Teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde emniyet konfor ve donanıma sahiptir.
ZAMANLAMADA DAKİK
Aktif Turizm zamanınızın değerini iyi bilir.
Aktif Turizm tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Özellikle ülkemizde trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergah çalışmaları yapan Aktif Turizm, böylece personelinizin trafikte, daha az zaman geçirmesini sağlamaktadır.

GÜVENİLİRLİK
Firmamızda karşılıklı güven bizim için çok önemlidir. Okul taşımacılığında öğrencilerinizin firmalarda personelinizin güvenilir bir şekilde taşınması siz değerli müşterilerimize yolculuklarında büyük bir rahatlık ve güvenlik unsuru olarak sunulmaktadır. Aktif Turizm tüm araç sürücülerinde en az 5 (beş) yıllık sürücü belgesi, tecrübe ve psikoteknik belgesi olması şartını aramaktadır. Diğer taraftan tüm araçlarımızın periyodik bakımları yetkili servislerde düzenli bir şekilde yapılmaktadır. "Değer taşır, değerle taşır sloganını kendine ilke edinen firmamız hizmet verdiğimiz siz değerli kurumlarımıza en iyi hizmeti sorunsuz olarak sağlamaya devam edecektir.

SAĞLIK HİZMETİ
Çeşitli Sağlık kuruluş ve Ambulans firmaları ile yaptığımız hizmet anlaşması çevresinde yolda meydana gelebileceke sağlık sorunları ve kazalara acil müdahale güvencesi sunuyoruz.

GÜVENCE VE SİGORTA
Aktif Turizm filosundaki araçlarımızın tamamı kasko sigortalı olup yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı "Özel Koltuk Sigortası" ile sigortalanmaktadır.

Vip Taşımacılığı

asdasd
Her türlü kurum ve kuruluşların üst düzey yöneticileri, özel misafirleri için şoförlü ve şoförsüz olarak sunmuş olduğumuz, tamamı lüks araçlardan oluşan VIP araç filomuz ile en üstün kalitedeki hizmeti sunarak prestijinize fark yaratacak hizmetlerde bulunuyoruz.
FARKLI HİZMET ANLAYIŞIMIZ
İş gezileri, iş yemekleri, gezi-şehir turları, havalimanı -liman karşılama, şoför kiralama, full araç donanım ve aksesuarı, seçkin markalarda minibüs, binek araçlar ve her tür transfer işlerinizde , yolcularınıza en iyi hizmeti bizimle sunun.

Personel ve Öğrenci Servisi Filo Kiralama

asdasd
Filo Kiralama
Filo Kiralama hizmetimiz ile sizin yatırım maliyetlerinizi sıfıra indiriyoruz. İhtiyacınız olan aracın marka, model, rengini siz seçin biz sizin yerinize aracacın tüm giderlerini ( Periyodik bakımları, kasyosu, sigortası Vb. ) karşılayalım sizde keyifli yolculuğun tadını çıkartın.